Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Εμείς δεν πουλάμε τρέλα την μοιράζουμε!!!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 10, 2013 9:21 am από bebis

» Έτσι παλεύεται το καλοκαίρι στην πόλη
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 1:25 am από bebis

» παγωτο τρως πάλι;
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 3:15 pm από μπεμπα

» Μέσα στην αποτυχία
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 6:39 am από passionata

» NO COMMENT
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 9:47 am από bebis

»  Πονηρές εικόνες ή πονηρές σκέψεις;
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΠεμ Απρ 18, 2013 12:17 am από bebis

» Ρε σε ποιον μοιάζει ...
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:55 am από bebis

» Εφτασαν οι ξένες επενδύσεις !!!
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:54 am από bebis

» Σύγχρονοι μαυραγορίτες !!!
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΠαρ Απρ 12, 2013 2:52 pm από μπεμπα

Τι παίζει τώρα στη tv
Πιο αναγνωσμένα θέματα
Τρέεεεεεεεεελαααααααααααααααα
Δείτε... τι είχε προβλέψει ο Κοσμάς ο Αιτωλός !!!
νιαουυυυυυυυυυυυυυ
Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
3 τρόποι να μεγαλώσεις τις βλεφαρίδες σου!
Πώς θα καταλάβεις ότι είσαι τρελός;
Τακ τακ!!!
Η πιο αποτελεσματική δίαιτα!!!
Τι κάνουν οι άντρες μετά το σεξ;
Μέσα στην αποτυχία

 

 Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
μπεμπα
crazy member
crazy member
μπεμπα


Αριθμός μηνυμάτων : 1672
Points : 4100
Reputation : 20
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ

Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής.   Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής. I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 03, 2012 1:16 am

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Οι διαπραγματεύσεις στη Σύνοδο Κορυφής ήταν πολύ σκληρές και κάποια στιγμή φάνηκε πως μπορεί η Ευρωπαϊκή Ένωση να διαλυθεί. Τι συνέβη, όμως, στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων; Τι είπε ο Μάριο Μόντι; Τι απάντησε η Μέρκελ; Τι στάση κράτησε ο Κάρολος Παπούλιας;
Τα πράγματα κυλούσαν ήρεμα στις Βρυξέλλες, όταν ο πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Ένωσης, Χέρμαν βαν Ρομπάι έκανε να σηκωθεί από το τραπέζι...


«Πού πας εσύ, ρε μαλάκα;» του είπε αγριεμένος ο Μάριο Μόντι.

«Πάω για κατούρημα»

«Κάτσε κάτω, ρε σκατόφατσα! Δεν θα βγει κανείς από την αίθουσα, αν δεν μειωθούν τα επιτόκια δανεισμού της Ιταλίας!»

«Συμφωνώ!» πετάχτηκε ο πρωθυπουργός της Ισπανίας, Μαριάνο Ραχόι.

«Συμφωνείτε να μειωθούν τα επιτόκια δανεισμού της Ιταλίας;» ρώτησε η Άνγκελα Μέρκελ.

«Όχι, συμφωνώ να μειωθούν τα επιτόκια δανεισμού της Ισπανίας»

«Δεν κατάλαβα, κύριε Μόντι, είμαστε όμηροι σε αυτήν την αίθουσα;» ρώτησε με ύφος η πρωθυπουργός της Δανίας.

«Σιγά, μωρή καριόλα, μη σε βιάσουμε κιόλας. Άντε παλιοπατσαβούρα!»

«Κατουριέμαι» πετάχτηκε ο Ρομπάι.

«Δεν έχει να πας πουθενά. Θα κάτσεις εδώ μέχρι να σκάσει η φούσκα σου!» του είπε ο Μόντι.

«Κάντε ησυχία, θα ξυπνήσετε τον παππού» είπε ο πρωθυπουργός της Πορτογαλίας.

«Δεν με λένε παππού, Παπούλια με λένε» είπε ο Κάρολος Παπούλιας αγουροξυπνημένος. «Τελειώσατε, να πάμε για ύπνο;».

«Όχι, δεν θα τελειώσουμε, αν δεν μειωθούν τα επιτόκια δανεισμού της Ιταλίας και της Ισπανίας» είπαν με μια φωνή ο Μόντι και ο Ραχόι.

«Ε, τότε να μειωθούν» είπε ο Παπούλιας.

«Και ποιος σε ρωτάει εσένα, ρε ραμολιμέντο;» πετάχτηκε η Μέρκελ.

«Πώς μου μιλάτε έτσι; Εγώ πολέμησα τους Γερμανούς, όταν ήμουν 15 ετών!»

«Αυτά να τα λες στους Έλληνες, γεροξεκούτη!»

«Κατουριέμαι» επανήλθε ο Ρομπάι.

«Σκάσε εσύ, ρε γλίτσα» του είπε ο Μόντι «δεν βλέπεις τον Παπούλια που είναι 100 χρονών και κρατιέται;»

«Μου έχουν βάλει πάνα για την ακράτεια» είπε ο Παπούλιας.

«Α, αυτό βρομάει τόση ώρα;» είπε με αηδία ο Φρανσουά Ολάντ.

«Ναι, θα πρέπει να μου αλλάξετε πάνα. Με έπιασε τσιρλιό, η γνωστή γλεντοκώλα, από τα αποξηραμένα δαμάσκηνα.»

«Συμφωνώ να μειωθούν τα επιτόκια δανεισμού της Ιταλίας και της Ισπανίας!» είπε αμέσως η Άνγκελα Μέρκελ.

«Κι εμείς συμφωνούμε!» πετάχτηκαν με μια φωνή όλοι οι πρόεδροι και οι πρωθυπουργοί, και έφυγαν τρέχοντας από την αίθουσα.

Ο μόνος που έμεινε στην αίθουσα με τον Κάρολο Παπούλια ήταν ο Δημήτρης Χριστόφιας.

«Είδες πώς διαπραγματεύονται, Μήτσο;» του είπε πονηρά ο Κάρολος Παπούλιας, «αν δεν ήμουν εγώ, θα ξημερωνόμασταν εδώ μέσα».

Έτσι έγιναν τα πράγματα. Κι άσε το Spiegel να λέει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όλη η αλήθεια για το τι πραγματικά έγινε στην Σύνοδο κορυφής.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ! :: Τρελό γέλιο!!!-
Μετάβαση σε: