Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Εμείς δεν πουλάμε τρέλα την μοιράζουμε!!!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 10, 2013 9:21 am από bebis

» Έτσι παλεύεται το καλοκαίρι στην πόλη
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 1:25 am από bebis

» παγωτο τρως πάλι;
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 3:15 pm από μπεμπα

» Μέσα στην αποτυχία
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 6:39 am από passionata

» NO COMMENT
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 9:47 am από bebis

»  Πονηρές εικόνες ή πονηρές σκέψεις;
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΠεμ Απρ 18, 2013 12:17 am από bebis

» Ρε σε ποιον μοιάζει ...
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:55 am από bebis

» Εφτασαν οι ξένες επενδύσεις !!!
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:54 am από bebis

» Σύγχρονοι μαυραγορίτες !!!
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΠαρ Απρ 12, 2013 2:52 pm από μπεμπα

Τι παίζει τώρα στη tv
Πιο αναγνωσμένα θέματα
Τρέεεεεεεεεελαααααααααααααααα
Δείτε... τι είχε προβλέψει ο Κοσμάς ο Αιτωλός !!!
νιαουυυυυυυυυυυυυυ
Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
3 τρόποι να μεγαλώσεις τις βλεφαρίδες σου!
Πώς θα καταλάβεις ότι είσαι τρελός;
Τακ τακ!!!
Η πιο αποτελεσματική δίαιτα!!!
Τι κάνουν οι άντρες μετά το σεξ;
Μέσα στην αποτυχία

 

 Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
passionata
Administrator
Administrator
passionata


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1635
Points : 2810
Reputation : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : Στον τρελόκοσμο μου!

Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου   Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 7:31 am



1.Εγώ πάντως τον βρήκα πολύ κ@υλ@τον τύπο.....δυο γυναίκες στο πλατό, η μια έφυγε μούσκεμα και η άλλη αναψοκοκκινισμένη!!!!


2. το νέο σύνθημα που θα ακούγεται πλέον...ρίξε άλλη μια στη λεσβία ρε Ηλία ρε Ηλία....

3.

-Σερβιτόρος: γεια σας τι θα πάρετε;
-Κασιδιαρης:ένα Freddo capuchino με καννελη καλά
χτυπημένο..
-Δουρου:εγώ ένα νεράκι ευχαριστώ..!


4. Κάποτε μιλούσαμε για το χαστούκι της Λιανή τώρα μιλάμε για τα χαστούκια της Λιανας....τυχαίο!!!!


5. Αλλη τις τρώει και ζορίζεται (Κανέλη)
και άλλη τις τρώει και δροσίζεται (Δούρου)...!!


6. Ευτυχώς δεν ήταν πιο δυνατές οι σφαλιάρες, γιατί αν δεν μπορούσε να καπνίσει η Λιάνα μετά, θα κατέρρεε και η καπνοβιομηχανία.



7. Ναι αστυνομία; ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο Παπαδάκης είμαι. Στείλτε ΑΜΕΣΩΣ περιπολικό στο στούντιο του ΑΝΤ1. ΤΩΡΑ! Να πάρει την Κηφισίας έχει μπόλικη κίνηση.



8. Πότε ήταν η πρώτη φορά που χέστηκε πάνω του ο Τσακ Νόρις? Όταν σηκώθηκε όρθιος ο Προκόπης Παυλόπουλος!!!!


9. Από Δεύτερα ξεκινάει η νέα εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη....''Πάμε Μπουκέτο''!!!!


10. αν η Κανέλλη αντί Ριζοσπάστη κρατούσε 5κιλο Βήμα της Κυριακής φουλ έξτρα-Μαντόνα-Βημαγκαζίνο-Βημαγκουρμέ-Βημαψαροντούφεκο θα σας έλεγα


11. Ο Κασιδιάρης βάρεσε λένε μια γυναίκα.... για πια γυναίκα λένε την Κανέλλη? χαχαχαχαχαχαχαχαχα......

12. Ax κανελακι κανελακι ξύλο που το φας.... το χέρι του Κασιδιάρη με ριζοσπάστη μην χτυπάς

13. Σαν άλλος σούπερμαν ο Παυλόπουλος σηκώθηκε, έδωσε 3 φάπες στο Κασιδιάρη, έφερε χαρτοπετσέτες στη Δουρου χωρίς να προλάβει να τον δει κάνεις


14. Πάντως ο Κασιδιάρης κατάφερε να "ΕΝΩΣΕΙ" την Αριστερά...!!!!

15.

Ένταλμα σύλληψης Κασιδιαρη--->5 λεπτά.....
Ένταλμα σύλληψης Τσοχατζοπουλου----->10 χρόνια!!!


16.
Ρε 'σείς έχω "φάει" σκάλωμα..
Τα μαλλιά του Παυλόπουλου ήταν πάντα Άσπρα
ή Άσπρισαν σήμερα μόλις σηκώθηκε ο Κασιδιάρης...?


17. Μετά την εκπομπή "ΕΧΕΙΣ ΠΑΚΕΤΟ" της Βίκυς Χατζηβασιλείου, τώρα έχουμε και την εκπομπή "ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΟ "με τον Γιώργο Παπαδάκη!


18. Όπως η Βουγιουκλάκη ερωτευόταν όποιον την χαστούκιζε πλάκα θα χει τώρα και η Καννέλη να δηλώσει φουλ καψούρα με το Κασιδιάρη....!!!!


19. Στο Θιβέτ αύριο ο Προκόπης Παυλόπουλος. Του ζήτησε συμβουλές ηρεμίας ο Δαλάι Λάμα


20. Δεν ήταν Ριζοσπάστης αυτό με το οποίο βάρεσε η Κανέλλη τον Κασιδιάρη. Τα χαρτάκια από τα στριφτά τσιγάρα της ήταν.


21. Αν ανέβουν τα ποσοστά ΚΚΕ μετά το ξύλο του Κασιδιάρη, ο Σαμαράς θα κάνει φάλαγγα στον Παυλόπουλος που δε σηκώθηκε να τις φάει & αυτός


22. Δεν στέλνουμε τον Κασιδιάρη να μιλήσει με την Μερκελ; Λέω εγώ τώρα.... :P:P


23. Αυτή τη στιγμή τσακώνονται μπροστά μου δυο γειτόνισσες . Έχω μείνει Προκόπης


24. δήλωση Παυλόπουλου:"Δεν ξέρω τίποτα για το ξύλο!! Εγώ κοιτούσα τη Γιαδικιάρογλου που κοιτούσε την Πετροπούλου.. που κοιτούσε την Πετροβασίλη!!


25.

Ναι γεια σας, ΑΝΤ1 εκεί?
-Μάλιστα...
-Τι κάνετε???
-ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ!!!


26. Ο Προκόπης θα είναι ο πρώτος άνθρωπος που θα μπει αυτοπροσώπως στο Μαντάμ Τισό...


27. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, δεν κουνιέμαι με τίποτα. Είμαι ο Προκόπης Παυλόπουλος.


28. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο SENSEI ΠΑΚΗΣ,ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΖΕΝ. 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ&ΕΔΙΩΞΕ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΞΑΛΛΟ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ.


29. Μετά το ''πετάει ο γάιδαρος, πετάει'' τώρα θα έχουμε και το ''κινείται ο Προκόπης, κινείται''

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bebis
Moderator
Moderator
bebis


Αριθμός μηνυμάτων : 3258
Points : 8281
Reputation : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : Lost in space

Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου   Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 7:50 am

gelio gelio gelio
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Melenialexia
tragic member
tragic member
Melenialexia


Αριθμός μηνυμάτων : 100
Points : 237
Reputation : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 04/06/2012

Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου   Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΠαρ Ιουν 08, 2012 7:58 am

gelio gelio gelio
Πολύ πετυχημένα όλα!passionata
....Έχω μείνει Προκόπης... axaxa

axaxa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
polyteknos
tragic member
tragic member
polyteknos


Αριθμός μηνυμάτων : 979
Points : 2909
Reputation : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2012

Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου   Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 09, 2012 6:03 am

axaxa gelio μπραβο pass !!! δεν σταματησα να γελαω!!!!!!!!!!



ΠΡΟ ΚΟΟΟΟ ΠΗΗΗΗ!!!! που ελεγε και ο παπαγιανοπουλος αχαχαχαχαχχαχα!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
aliahok
Moderator
Moderator
aliahok


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Points : 155
Reputation : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012

Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου   Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου I_icon_minitimeΤρι Ιουν 12, 2012 6:59 am

το 22 ειναι τοσο μα τοσο τελειοοοοοοο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανεκδοτάκια για Κανέλλη , Κασιδιάρη, Παυλόπουλο, Δούρου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ! :: Τρελό γέλιο!!!-
Μετάβαση σε: