Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Εμείς δεν πουλάμε τρέλα την μοιράζουμε!!!!
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 10, 2013 9:21 am από bebis

» Έτσι παλεύεται το καλοκαίρι στην πόλη
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 1:25 am από bebis

» παγωτο τρως πάλι;
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 3:15 pm από μπεμπα

» Μέσα στην αποτυχία
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΚυρ Μάης 26, 2013 6:39 am από passionata

» NO COMMENT
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 9:47 am από bebis

»  Πονηρές εικόνες ή πονηρές σκέψεις;
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΠεμ Απρ 18, 2013 12:17 am από bebis

» Ρε σε ποιον μοιάζει ...
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:55 am από bebis

» Εφτασαν οι ξένες επενδύσεις !!!
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΣαβ Απρ 13, 2013 6:54 am από bebis

» Σύγχρονοι μαυραγορίτες !!!
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΠαρ Απρ 12, 2013 2:52 pm από μπεμπα

Τι παίζει τώρα στη tv
Πιο αναγνωσμένα θέματα
Τρέεεεεεεεεελαααααααααααααααα
Δείτε... τι είχε προβλέψει ο Κοσμάς ο Αιτωλός !!!
νιαουυυυυυυυυυυυυυ
Όλα τα γραπτά, όλα τα λεφτά
3 τρόποι να μεγαλώσεις τις βλεφαρίδες σου!
Πώς θα καταλάβεις ότι είσαι τρελός;
Τακ τακ!!!
Η πιο αποτελεσματική δίαιτα!!!
Τι κάνουν οι άντρες μετά το σεξ;
Μέσα στην αποτυχία

 

 Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
polyteknos
tragic member
tragic member
polyteknos


Αριθμός μηνυμάτων : 979
Points : 2909
Reputation : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 18/05/2012

Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!    Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 3:43 am




Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!

1) Αγάπη μου είσαι σίγουρος ότι ήπιες αρκετά; Μήπως πρέπει να πιεις μία μπύρα ακόμη;

2) Καλά, τι γαμάτη κλανιά ήταν αυτή; Ρίξε άλλη μία!!

3) Αποφάσισα ότι δεν θα φοράω πλέον ρούχα μέσα στο σπίτι.

4) Πάω μια στιγμή να φτιάξω τη πόρτα που χάλασε.

5) Μα καλά, δεν σε περιμένουν οι φίλοι σου να πάτε για μπύρες και κανένα γκομενάκι; Τι κάθεσαι εδώ;

6) Το ξέρω ότι είναι κάπως σφιχτά τα ...οπίσθιά μου, αλλά δεν το δοκιμάζουμε άλλη μια φορά;

7) Είσαι τόσο sexy όταν είσαι πιωμένος!

8) Ε, σιγά, και του χρόνου θα έχω γενέθλια, φυσικά και να πάς σήμερα γήπεδο με τα παιδιά ...το ρωτάς;

9) Αχ, βαριέμαι, δεν έχω και τίποτα να κάνω, ας σου πάρω μία π...α

10) Αφού αγάπη μου εγώ κερδίζω αρκετά χρήματα, σταμάτα να δουλεύεις!

11) Αχ, μωρό μου, αυτό πρέπει να το δεις ... μόλις βγήκε η νοστιμούλα κόρη του γείτονα στο μπαλκόνι, και δεν φοράει σχεδόν τίποτα ... δεν είναι πολύ πρόστυχη;

12) Όχι, όχι, θα το πάω απλά στο συνεργείο, γιατί θέλει λάδια.

13) Λοιπόν, λέω σήμερα να νοικιάσουμε μια τσόντα, να πάρουμε και ένα κασόνι μπύρες, και να φωνάξω και την κολλητή μου που χαλβαδιάζεις τόσο καιρό, να κάνουμε στο σπίτι ένα τρίο.

14) 'Ασε τώρα τον άγιο Βαλεντίνο, και πάρε μου άμα θες για δώρο ένα διαρκείας για τον ΠΑΟ OSFP AEK PAOK ΚΤΛ..!!!!

15) Αγάπη μου ξεκίνησα γιόγκα για να τα καταφέρω να βάζω σωστά τα πόδια μου πίσω από το κεφάλι!

16) Φυσικά και δε με πειράζει που ξέχασες το καπάκι της τουαλέτας κατω ...

17) Πάω να μαγειρέψω κάτι.. Δε παίζεις λίγο με το Playstation όσο θα είμαι στη κουζίνα..;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
passionata
Administrator
Administrator
passionata


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1635
Points : 2810
Reputation : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2012
Τόπος : Στον τρελόκοσμο μου!

Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!    Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!  I_icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 8:37 am

Αν ακούσεις αυτά απο την σύντροφο σου, ψάξτο. Μπορεί πριν γίνει Λίτσα να λεγόταν Μήτσος!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μερικές φράσεις που θα θέλαμε να ακούμε απο τις συντρόφους μας!
» 8 Φράσεις που καταργούνται λόγο ανεργίας
» Φράσεις που καταργούνται λόγω... ανεργίας!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΤΡΕΛΩΝ! :: Τρελό γέλιο!!!-
Μετάβαση σε: